Služby

Zistenie potrieb predávajúceho

Poznať potreby zákazníka je jednou z najdôležitejších vecí v celom procese predaja nehnuteľnosti. Preto ako prvé zisťujeme, aké požiadavky a potreby predávajúci má, a na základe toho potom hľadáme najvhodnejšieho kupujúceho.

Aby bol predaj úspešný, musia si obe strany vyhovovať. Preto robíme všetko preto, aby sme našli vhodného kupujúceho a maximálne tak naplnili potreby našich predávajúcich zákazníkov.

Ocenenie nehnuteľnosti

Získať kvalifikovaný a nezávislý odhad ceny nehnuteľnosti je v procese predaja kľúčový krok, bez ktorého sa ďalej nepohnete. Nepodceňte ho a zverte túto úlohu odborníkom s bohatými skúsenosťami v realitnej brandži.

Náš tím realitných expertov vyhotoví profesionálny odhad ceny vašej nehnuteľnosti. Pri práci sledujeme všetky relevantné ukazovatele – priebežne monitorujeme zmeny na trhu, zbierame informácie z cenových máp a výsledok garantujeme vlastným know-how nadobudnutým dlhoročnou praxou v odbore.

Homestaging

Postaráme sa, aby vaša nehnuteľnosť vyzerala ako z časopisu, pretože na prvom dojme záleží! Vkusne naaranžované nehnuteľnosti sa predávajú o 50 % rýchlejšie a za vyššiu cenu. Nechajte nás, nech vylepšíme estetický dojem priestoru tak, že ohúri každé oko.

Vedeli ste, že potenciálny kupca sa rozhoduje už do 60 sekúnd po tom, čo sa začne prehliadka nehnuteľnosti? A že až 90 percent záujemcov o kúpu odrádza, keď si miesto nevedia predstaviť, pretože chýbajú fotky? Odborne odvedený home staging významne zvýši vaše šance predaja. Estetická príprava odpredávanej nehnuteľnosti zároveň realitnej kancelárii poskytne kvalitný podklad pre vytvorenie foto a videoprezentácie.

Profesionálne nafotenie

Tak ako každá modelka, aj nehnuteľnosť má svoje „dobré“ a „zlé“ uhly. Ak chcete, aby priestor zapózoval tak, že vynikne v celej svojej kráse, nechajte ho profesionálne nafotiť.

Dobrá fotografia nehnuteľnosti predáva rovnako rýchlo, ako tá zlá odrádza. Stačí zvoliť nevhodné svetlo a aj ten najúchvatnejší priestor vyznie plocho. Fotografovanie nehnuteľností má svoje technické špecifiká, ktoré pozná len skúsený realitný maklér, preto vám s týmto krokom vieme pomôcť na odbornej úrovni.

Marketing

Internet, tlač, letáky, plachta... Vieme, čo, kde a koľko. Zabezpečíme, aby bola vaša nehnuteľnosť vidieť vždy na tých správnych miestach a dostala sa do pozornosti presne tam, kde je po nej dopyt.

Marketing riešime komplexne – zariadime všetko od umiestňovania pútačov po zverejňovanie vašej nehnuteľnosti na relevantných realitných weboch. Dobrou stratégiou zvýšime poznateľnosť vašej nehnuteľnosti, čím docielime, že sa nestratí v záplave podobných ponúk.

Právny servis

Bezpečnosť je na prvom mieste, obzvlášť v realitnej brandži, kde sú podvodnícke praktiky čoraz sofistikovanejšie a šanca naletieť čoraz vyššia. Ochránime vás aj váš majetok poskytnutím solídneho právneho zázemia.

Naša spoločnosť úzko spolupracuje s renomovanou advokátskou kanceláriou SODOMA VULGAN, spol. s.r.o.. V prípade akýchkoľvek právnych otázok či nejasností tak dostanete špičkový poradenský servis. Zároveň vás odbremeníme od časovo náročného spravovania majetkovo-právnej dokumentácie.

Hypotekárny servis

Prenechajte všetky komplikované a časovo náročné záležitosti ohľadne hypotéky na nás. Môžete sa plne spoľahnúť na našich špecialistov, ktorí vám vybavia najvýhodnejšie podmienky.

Analýza trhu nehnuteľností

Ide o najzásadnejší krok pri kúpe, od ktorého závisia všetky nasledujúce. Len vďaka správnej analýze je možné kúpiť vhodnú nehnuteľnosť za výhodných podmienok.

Výber vhodných nehnuteľností

Na základe potrieb kupujúceho vyberieme viacero nehnuteľností zodpovedajúcich jeho požiadavkám. Následne si ich spoločne prejdeme a pre vyhovujúce nehnuteľnosti dohodneme termín obhliadky.

Keďže máme dlhoročné skúsenosti s nehnuteľnosťami, klientom sa snažíme odporúčať len nehnuteľnosti, ktoré sú vhodné práve preňho a zohľadňujú jeho potreby a požiadavky.

Overenie nehnuteľnosti

Je pre nás samozrejmosť, že nehnuteľnosť preverujeme na katastri nehnutelností. Klientom tiež ponúkame technické overenie nehnuteľnosti profesionálom.

Obhliadky

Aby bolo možné viesť obhliadku profesionálne, je lepšie, ak v nej počas predvádzania nie je prítomný majiteľ. Takisto by obhliadku nemali rušiť deti ani domáce zvieratá.

Aby nehnuteľnosť zanechala dobrý dojem, je potrebné, aby bola uprataná, vyvetraná a ovzdušie nerušili žiadne nepríjemné vône. Prostredie môže spríjemňovať vôňa čerstvej kávy.

Manažment predaja

Proces predaja nehnuteľnosti so sebou nevyhnutne prináša veľký objem administratívy. Vo svete zmlúv neexistuje žiaden detail, ktorý si môžete dovoliť zanedbať, preto si ušetrite čas aj energiu a prenechajte manažovanie manažérom.

Prevedieme vás celým procesom predaja od úvodného poradenského až po nadväzný popredajný servis. Ponúkame asistenciu pri príprave zmluvných dokumentov a katastrálnych náležitostí, zastupovanie predávajúceho pri predaji nehnuteľnosti, ako aj pravidelný reporting aktivít zameraných na podporu predaja.

Odovzdanie nehnuteľnosti

Pri odovzdávaní nehnuteľnosti je dôležité odovzdať všetku potrebnú dokumentáciu, napríklad návody k spotrebičom, domový poriadok, a následne predviesť nehnuteľnosť a podpísať protokol.

Popredajný servis

O klientov sa staráme aj po zrealizovaní predaja nehnuteľnosti. Majiteľa včas upozorníme na potrebu a termíny odhlásenia nehnuteľnosti, daň z príjmu a prevodu nehnuteľnosti, odhlásenie od správcu, odhlásenie energií a podobne

Mám záujem o službu

Ak máte záujem o ľubovoľnú službu z našej ponuky, neváhajte sa na nás obrátiť. Naši odborníci vám radi pomôžu a zodpovedia všetky vaše otázky.